Barlijst

Hieronder vind je de barlijst voor het seizoen 2018 -2019

Er wordt van elke competitiespeler verwacht dat hij/zij een keer per seizoen de bar doet. Voor jeugdspelers die jonger zijn dan 16 springen de ouders in.

De barman is ongeveer een uur voor aanvang van de competitie aanwezig en stelt de computer op, vult de wedstrijdbladen in en print de scheidsrechterblaadjes af. Eens de matchen bezig zijn sta je in voor de bar en geef je de resultaten in. Een handleiding van de bar kan je terugvinden onder de tab varia - Handleiding bar.

Indien je verhinderd bent, zoek je zelf een vervanger en breng je Dirk Lamproye (info@vttl.be) hiervan op de hoogte.

Datum

Barman van dienst

Vrijdag 14/09/2018 19u45

Papa Jelle Waelburgs (Stefaan)

Vrijdag  21/09/2018 19u45

Hans Vangrunderbeek

Zaterdag 22/09/2018 14u00

Jarne Belsack

Zaterdag 22/09/2018 19u00

Michiel Raes

Vrijdag 28/09/2018 19u45

Enkel uitwedstrijden gezien lokaal bezet

Vrijdag  05/10/2018 19u45

Vincent Greffe

Vrijdag  12/10/2018 19u45   (enkel D-ploeg)

Pieter Thysen

Vrijdag 19/10/2018 19u45

Jimmy Beckers

Zaterdag 20/10/2018 14u00

Matthias Genoe

Zaterdag 20/10/2018 19u00

Johan Dekimpe

Vrijdag 02/11/2018 19u45

Wu Yueh Chang

Vrijdag 09/11/2018 19u45

Sander Moeys

Zaterdag 10/11/2018 14u00

Mona Bosschem

Zaterdag 10/11/2018 19u00

Annabel Vanbrabant

Vrijdag 16/11/2018 19u45

Kenny Beckers

Vrijdag 23/11/2018 19u45

Stani Denauw

Zaterdag 24/11/2018 14u00

Florin Sandu

Zaterdag 24/11/2018 19u00

Alexander Denauw

Vrijdag 30/11/2018 19u45

Kurt Van Dam

Vrijdag 07/12/2018 19u45

Papa/mama Jules Smedts

Zaterdag 08/12/2018 14u00

Rupert Mergan

Zaterdag  08/12/2018 19u00

Stefano Bonelli

Vrijdag 04/01/2019 19u45                 (enkel veteranen ploeg)

Philip Dannaux

Vrijdag 11/01/2019 19u45

Vanja Beerts

Zaterdag 12/01/2019 14u00

Filip Mechant

Zaterdag 12/01/2019 19u00

Pieter Philippaerts

Vrijdag 18/01/2019 19u45

Jan De Meter

Vrijdag 25/01/2019 19u45

Quentin Kint

Zaterdag 26/01/2019 14u00

Frederic Merckx

Zaterdag 26/01/2019 19u00

Dirk Lamproye

Vrijdag 01/02/2019 19u45

Jasper Vandendriessche

Zaterdag 02/02/2019 14u00

Anton Van Oyen

Zaterdag 02/02/2019 19u00

Hans Vandendriessche

Vrijdag 15/02/2019 19u45

Koen Popleu

Vrijdag 22/02/2019 19u45

Sofie Van Meerbeek of papa

Zaterdag 23/02/2019 14u00

Kevin Verbruggen of papa Stefan

Zaterdag 23/02/2019 19u00

Kiara Roskin

Vrijdag 01/03/2019 19u45

Pascal Sterckx

Vrijdag 08/03/2019 19u45

Niels Avonds

Vrijdag 15/03/2019 19u45

Jorn Gielen

Zaterdag 16/03/2019 14u00

Eddy Kunnen

Zaterdag 16/03/2019 19u00

Emily Moeys

Vrijdag 29/03/2019 19u45

Yordi De Wel

Zaterdag 30/03/2019 14u00

Jolien Lamproye

Zaterdag 30/03/2019 19u00

Bart Vercuysse

Vrijdag 05/04/2019 19u45

Jeroen Frans